Sıkça Sorulan Sorular

 

Üye olmak ücretli midir?

 

Sipariş verebilmek, indirim ,kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz

avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın.


Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

 

Sitemizden alışveriş yapabilmek için sistemimize üye olmanız siparişlerinizi daha rahat takip etmeniz ve sizlere daha iyi hizmet edebilmemiz için gerekmektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel  bilgileri esas alınacağından dolayı sistem üye olmanız tavsiye edilmektedir.


Üye olanlar için telefon bilgisi neden isteniyor?

 

Bazı siparişlerin gerçek sipariş olmadığı, kullanıcının sadece deneme amaçlı sipariş vermesi gibi durumlarla karşılaşmaktayız. Takdir edersiniz ki bu tür işlemlerde, siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmette performans kaybına yol açmaktadır. Siparişin gerçekten talep edilip edilmediğini anlamak amacıyla telefonla, sipariş veren müşterilerimizden onay almak durumundayız. Bu yüzden de sipariş verdiğinizde telefon bilginizi veriyor olmanız şartını aramaktayız.


Üye bilgilerimi nasıl güncelleyebilirim?

 

Hesabım > Üyelik Bilgilerim kısmından bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.


Üye şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

 

Üye girişi kısmından Şifremi Unuttum linkine tıklayarak e-mailinize şifrenizin gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


Sitenizden nasıl alışveriş yapabilirim? Siparişimi verdim şimdi ne yapmalıyım?

 

Sitemiz içerisinde satın almak istediğiniz ürünleri "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak sepetinize atınız. Ürün eklendiğinde karşınıza Alışveriş Sepetim ekranı çıkacaktır. Siparişinizi dört adımda tamamlayabilirsiniz. Almak istediğiniz farklı bir ürün yok ise alışverişinizi tamamlamak için "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayınız, ardından teslimatın yapılacağı adres, kargo bilgilerinizi giriniz, sonraki adımda ödeme bilgilerinizi giriniz ve sipariş bilgilerinizi gözden geçirerek sipariş sözleşmesi ve ön bilgilendirme formunu okuyup onayladıktan sonra "Siparişi Tamamla" butonuna tıklayınız. Siparişiniz tamamlandığında onay/teşekkürler ekranı açılacak ve onay/teşekkür e-maili gelecektir.


Alışveriş sepeti nedir?

 

İnternet sitemize giriş yapıldıktan sonra seçerek almak istediğiniz ürünlerin toplu halde bulunduğu kişiye özel bir alandır. Siparişinizi vermeden önce sepetinize ekleme, çıkarma yapabilir, adetlerini değiştirebilirsiniz. Sepetiniz sistemden çıkmanız durumunda veya internet tarayıcınızı kapattığınızda dahi saklanır ve bir sonraki girişinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz ancak ürünün ilgili stoğu sadece siz alışverişinizi tamamladığınız zaman tarafınıza ayrılacaktır.


Alışveriş yapmak için kredi kartı bilgilerimi girmek zorunda mıyım? Sanal pos güvenli midir?

 

İnternet sitemizde yapacağınız her alışveriş %100 güvenlidir. Sistemimiz dünyaca ünlü güvenlik kuruluşu olan Let's Encrypt

tarafından korunmaktadır 128 bit'lik SSL (Secure Socket Layer) güvenliği içerisinde kredi kartı numaranızı sizin dışınızda

kimse görüntüleyemez, ulaşamaz. Kredi kartı numaranızı girdiğiniz anda numaranıza ait bilgiler şifrelenerek bankaya gönderilir.

Firmamız dâhil olmak üzere üçüncü şahıslar tarafından bilgilerinizin görüntülenmesi veya ulaşılması mümkün değildir.

Kart bilgileriniz sadece siz ve banka arasındadır.


Aradığım ürüne en kolay nasıl ulaşabilirim?

 

Sitemizin içerisinde mevcut olan site içi arama motorumuzdan aradığınız ürünü arama penceresine yazıp 'Ara' tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece aradığınız ürüne hızlı bir şekilde erişmiş olacaksınız. Ya da üst menüden ve sol menüde filtrelerden ilgilendiğiniz ürünlere; renk, beden, kategori ve alt kategoriler vasıtası ile ulaşabilirsiniz.

 

Teslimat süresi nedir ve teslimat şekilleri nasıldır? Ürünüm ne zaman elime ulaşır?

 

Siparişiniz alındığında otomatik olarak e-mail ile bilgilendirileceksiniz. Sipariş İzleme linkinden ilgili sipariş numarasını girerek siparişinizi takip edebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz ve ödemesini yaptığınız ürünler en geç 1 ile 5 iş gününde kargoya teslim edilmektedir. İndirim ve promosyon dönemlerinde, teslim tarihi normalden uzun sürebilir.


Sitenizde yaşadığım problemler ile ilgili kimin ile irtibata geçeceğim?

 

Sitemizde yaşadığınız sorunlar ve önerileriniz için [email protected]modabavul.com adresine e-posta göndererek yardım alabilirsiniz.


Sitenizde satılan ürünler orijinal midir?

 

Ürünlerimiz tedarikçi firmalarımızın resmi satış bayileri ve kanallarından alınarak müşterilerimize gönderilmektedir.


Siparişimi iptal ettirmek istiyorum ne yapmalıyım?

 

Tüketici hakları gereği, vermiş olduğunuz siparişinizden cayma hakkınızı siparişiniz kargoya teslim edilmeden önce de

kullanabilirsiniz. Bunun için siparişinizin karoya teslim edildi bilgisi e-mail ile bildirilmeden önce [email protected]modabavul.com 

adresine iptal etmek istediğiniz siparişiniz ya da ürünle ilgili bilgi vermelisiniz.

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.