Shiffa Home Gazero Susam Yağlı Bitkisel Karışım
Shiffa Home Gazero Susam Yağlı Bitkisel Karışım

Shiffa Home Gazero Susam Yağlı Bitkisel Karışım

Fiyat : ₺25,90(KDV Dahil)
₺3,08 'den başlayan taksitlerle

GZG YAĞI GAZERO 

Tatlı Badem Yağı: Tatlı badem yağı, badem tohumlarının soğuk preslenmesi ile elde edilmiştir. Yüksek miktarda protein, oleik ve linoleik esansiyel yağ asitleri (omega-6 ve omega-9) ve A vitamini içeriğine sahiptir. 

İçeriğindeki Susam yağı, tohumlarından soğuk presleme yöntemi kullanılarak elde edilmektedir.  

Taşıdığı bileşikler: Susam bileşiminde; oleik, linoleik, stearik büyük oranda sabit yağ (%55), protein, koenzim Q10, karbonhidratlar, A, E vitaminleri, B1 (tiamin), kalsiyum, magnezyum, fosfor, bakır, çinko mineralleri, sesamin, sesaminol, sesamolin bulunmaktadır 

Annelerin emzirme döneminde kullanması uygundur. 

Shiffa Home GZG Yağı Kullanım Önerisi:  

(Anne için): Günde 3 defa 4'er damla alınması tavsiye edilir. 

İçerik: Oleum Helianthus Annuus (Ayçiçek Yağı), Oleum Prunus Amygdalus Var. Dulcus (Tatlı Badem Yağı), Oleum Pimpinella Anisum (Anason Yağı), Oleum Foeniculum Vulgare (Rezene Yağı), Oleum Sesamum İndicum (Susam Yağı), Oleum Cuminum Cyminum (Kimyon Yağı), Oleum Anethum Graveolens (Dereotu Yağı). 

 

Saklama Koşulları : Isı, ışık ve nemden uzak tutunuz.  

UYARISusama alerjisi olanların dikkatli kullanması önerilir. Yeni doğan bebeklerin kullanması önerilmemektedir.  

Gramaj: 20 ml 

 

Shiffa Home bir Aksu Vital markasıdır.Aksu Vital, 30 yıllık tecrübesiyle gıda, gıda takviyeleri ve dermokozmetik alanlarında yaklaşık 400 çeşit ürün üretmektedir. Üretilen her ürünü doğadan tüketiciye ulaşana kadar özenli ve titiz bir çalışmadan geçmektedir. En doğal ve kaliteli hammadde temin edilip, Ar-Ge laboratuvarında testten geçmekte, hijyen ve kalite standartlarında üretime girmektedir. Tüketiciye ulaşacak her ürün doğal ve birinci sınıf kaliteye sahip olmalıdır. Bu sebeple tüm süreç uzman kadro yönetiminde geliştirmektedir.        
       
Yüksek kaliteye sahip tüm ürünlerimiz:       

  • ISO 22000:2005 kalite standartlarına uygundur,       
  • GDO içermez,       
  • SİLİKON içermez,       
  • RENKLENDİRİCİ içermez,       
  • Kaliteli, yüksek etken madde kullanılarak üretilir. 

En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.