İptal ve İade

 

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

 

Henüz kargolanmamış siparişinizi "Sipariş Takip" bölümünden iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargolandıktan sonra ürünü

almaktan vazgeçerseniz, kargoyu teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

 

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir ve 20 TL altı ürünlerde değişim olmamaktadır.

İadenizi gönderdikten sonra, kargo firmasından alacağınız gönderi kodunuzu saklayınız. Gerekli olması halinde sizden talep edilebilir.

Ürün elimize ulaştıktan sonra iade/değişim işleminiz başlatılır ve 5 ile 7 iş günü içerisinde tamamlanır. Eğer ürün değişimi talep ettiyseniz  ve ürün elimizde mevcut ise değişim işleminiz hemen başlatılır. Ürün elimizde mevcut değilse tarafınıza bilgi verilerek ücret iadesi yapılacaktır.

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişleriniz de ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.


Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor?

 

Modabavul olarak kalite kontrol testleri uygulamaktayız. Ancak tüm ürünleri kontrol etme şansımız bulunmadığından üretici kaynaklı bir sorunla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu durumda ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak talebinize göre iade yada stoklar dahilinde değişim işlemi yapılacaktır. İade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için "Aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?" bölümüne bakınız.


İade süresi kaç gündür?

 

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. ( Abiyelerde bu süre 24 saattir. )


İademi hangi adrese göndereceğim?


İade etmek istediğiniz ürünleri "Bahçelievler Mahallesi 51 Sokak No:12/11 Çankaya/Ankara" adresimize gönderebilirsiniz.

İadelerinizi paketi size teslim eden kargo şirketi ile gönderebilirsiniz.


İade ettiğim ürünün parasını nasıl alabilirim?

 

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır. İadeniz onaylandıktan sonra 5 ile 7 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. Konu ile ilgili mail ve sms olarak da bilgilendirme sağlanır.


Kredi kartı & Banka kartıma yapılan para iadesi hesabımda görünmüyor. Ne yapmalıyım?

 

Bu durum bankanız ile ilgili bir durumdur. Bankanız hesap hareketlerine yada işlem tarihine hemen yansıtmayabilir. Bir sonraki ay hesap hareketlerinizden ya da internet bankacılığından ilgili tutarı görebilirsiniz. Yine de görülemiyor ise konu ile ilgili kart sahibi, kartın bağlı olduğu bankanın çağrı merkezini arayarak  "chargeback-takas birimi" ile çözebilir.