Hakkımızda


2019 yılında kurulan modabavul.com, müşterilerine kaliteli, güler yüzlü hizmet zamanında ve tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmet vermeye başlamıştır. Modabavul olarak çıktığımız bu yolda her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmekteyiz.


Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu zamana kadar olan tüm süreçte Mutlu Müşteri ilkesiyle hareket ediyoruz. Modabavul, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirler ile birleştirip müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.


Kalite Garantisi

Modabavul.com'da satılan tüm ürünler %100 yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.


Güvenli Alışveriş

Modabavul.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. Modabavul.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3D Secure özelliği ile gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

 

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.