Adidas Star Wars ™ RapidaRun SS18 (GS) Spor Ayakkabı
Adidas Star Wars ™ RapidaRun SS18 (GS) Spor Ayakkabı
Adidas Star Wars ™ RapidaRun SS18 (GS) Spor Ayakkabı
Adidas Star Wars ™ RapidaRun SS18 (GS) Spor Ayakkabı
Adidas Star Wars ™ RapidaRun SS18 (GS) Spor Ayakkabı

Adidas Star Wars ™ RapidaRun SS18 (GS) Spor Ayakkabı

İndirim Oranı : %34 İndirim
Fiyat : ₺399,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺264,90(KDV Dahil)
₺31,46 'den başlayan taksitlerle

 

adidas Star Wars™ RapidaRun (GS) Spor Ayakkabı

Rahat koşu ayakkabısı olarak tasarlanan adidas Star Wars™ RapidaRun (GS) Spor Ayakkabı, özellikle genç hayranları için son derece dinamik bir yapı sergiliyor. Gençlerin rahatlıkla kullanabileceği bu spor ayakkabı, yoğun antrenman yapanlar için mükemmel bir koşu ayakkabısı oluyor. Ayakkabının tasarımında ve üretiminde yer verilen modern teknoloji sayesinde ayak kaslarının gelişimine katkı sağlanıyor. Ayakkabı üretiminde dünya devi olan adidas ayakkabılarına kazandırdığı rahat tekstil yapısının yanında görünümü itibari ile de hayatı sportif yaşayanların bir ayakkabıdan beklentisini karşılıyor. Antrenman hareketliliğinin dışında yürüyüşlerde de rahatlıkla kullanılan bir model olarak karşımıza çıkıyor.

Sentetik Deri

Doğal deri kompozisyonunu ve yapısını simüle ederek kullanılan ve ikame malzemesi plastik olan sentetik deri kullanımı ile ayakkabının üst sayasında dayanıklılığın artırılması amaçlanıyor. Koşarken ayakkabının dayanıklılığında taviz vermemesi için adidas bu modelde sentetik deri tercihine yer veriyor. Ultra fiber sentetik derisi sayesinde gözenekli poliüretan tabaka geliştiriliyor. Belirli oranda geçirgenliğe sahip olan derisi ayak terinin buharlaşmasını sağlıyor. Sentetik derisi sayesinde ayakların ayakkabı içinde rahat etmesine olanak sunulurken aynı zamanda ayakkabının ayakta ağırlık yapması da sentetik deri kullanımı ile önleniyor. Yumuşak bir karakteristiğe sahip olup kirlilikten kendini daha iyi muhafaza ediyor.

Orta Taban Özelliği

Ayak tabanına üstün tamponlama sağlayan Cloudfoam orta taban özelliğine yer veriliyor. Üst ve dış taban arasında şok emme niteliğine sahip olan ayakkabı her kullanımda ayaklara yumuşak bir şekilde yere basma imkanı sağlıyor. Koşu ayakkabılarında olmazsa olmaz bir hususiyet olan bu bölüm hareket kontrolünü ve dengeyi doğrudan etkiliyor. Yastıklama seviyesi ayakkabıların topuk yüksekliği ile eş değer.. Bu modelde yastıklama seviyesine büyük oranda yer veriliyor. Dayanıklılık ve denge kavramlarının bir arada kullanılarak üretildiği bu ayakkabı antrenman veya yürüyüş esnasında ayakların dönmesini önlüyor ve ayağı şekline göre kavrayarak konforlu bir kullanım imkanı sağlıyor. Üstün tamponlama özelliğinin bir başka faydası da ayaklara uygulanan basıncın ayak tabanına eşit miktarda yayılması oluyor. Bilhassa düz tabana sahip olan kişilerin topuk platformu yüksek olan ayakkabıları tercih etmeleri tabanlarında yoğun bir ağrı hissetmemeleri için ideal bir seçim oluyor. adidas Star Wars™ RapidaRun (GS) Spor Ayakkabı modelinde yüksek yastıklama seviyesine yer veriliyor ve böylece taban kısmına uygulanması muhtemel basınç ayak tabanına yayılıyor.

Step-in Konfor

Spor ayakkabılarda genellikle yer verilen bağcık aksesuarına bu modelde daha farklı bir tasarımla yer veriliyor. Bağcıklar sabit ve esnek bir yapıda olup ilk giyimden itibaren bağlama olayına gerek duyulmuyor. Step-in uygulama ayakkabının dil kısmının hafifçe kaldırılarak bağcıklara dokunmaya gerek kalmadan rahatlıkla giyilmesini sağlıyor.

EcoOrthoLite® Konforu

İç taban teknolojisi olan EcoOrthoLite® uygulaması ayakkabının güçlü, sağlıklı ve dinamik bir yapıda olmasını sağlıyor. EcoOrthoLite® iç taban teknolojisinin bilinen başlıca özellikleri özel olarak geliştirilmiş anti-bakteriyel formülü, baskı direncini artırması ve nefes alan yapısı. Terin buharlaşmasına izin veren açık hücreli bölümü ile temiz havanın ayakkabı içindeki hava ile yer değiştirmesine olanak sunuyor. İdeal antrenman performansının sağlanabilmesinde fırtınalı adam tarzı olan bu model ile kunduranın konfor ve yüksek performansının keyfi çıkarılıyor. Star Wars™ logolu dil etiketi ile de erkeksi bir tarz sergileyen bu ayakkabıya modern bir vizyon kazandırılıyor.

 

DOĞRU NUMARAYI NASIL BULURUM?

 

İlk olarak, ayaklarını sabah ölçmemelisin; ayaklar, genellikle, gün boyu ısı ve aktivite nedeniyle şişer. En doğru ölçüm için gün sonunu bekle.

Ayakkabı numaranı ölçmek için şu talimatları izle:

 
  • 1. TOPUK - BURUN MESAFESİ

    Boş bir kağıdı, bir kenarı duvara dayalı olacak şekilde zemine yerleştir. Topuğun duvara değecek şekilde, kağıdın üzerinde ayakta dur. Bir kalem ile ayak parmaklarının bitiş noktasını işaretle.

    Kağıt parçasının ucundan, kaleminle işaretlediğin yere kadar ölç ve rakamı ölçüm tablomuzla karşılaştır.

 

DOĞRU BEDENİ SEÇ

 

Doğru numarayı bulmak, her zaman çok kolay değil. Çünkü ayak uzunluğun, iki numara arasında kalıyor olabilir. Peki, bu durumda ne yapmalısın?

Bu durumda, küçük numara yerine büyük numarayı tercih etmen daha güvenli olacaktır.

 

Benzer Ürünler
En Çok Ziyaret Edilen Ürünler
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz.